Nagu kõik teavad on loteriid vägagi seotud õnnega ja juhusega. Tavalotosid on aastasadu korraldatud ja see on rõõmustanud inimesi suuremate/väiksemate võitudega.
Kaubandusliku loterii suur eelis on tavalotoga võrreldes just tõenäosus, võiduvõimalus, juhuslikkus ja õnn. Tavalotoga võrreldes on võiduvõimalus täpselt 10 korda parem just Bingo24 lotokaubamajas.
Kõigile teadatuntud tavalises Bingo mängus on sinu võiduvõimalus võita nurkademäng 1:30 -le, diagonaalide mäng 1:770 -le ja jackpoti võiduvõimalus on 1:1700000 -le.
Kes kunagi on nurgad täis saanud, siis teavad ka et võidusumma pole just kõige märkimisväärsem (3-5€ üldiselt). Ka need kes saavad diagonaalid täis pole just valmis töölt end vabaks võtma sest diagonaalides üldiselt võit 50-70€ kanti.
Rääkimata suurematest võitudest. Bingo24 võidud on alati 10x suuremad tänu sellele, et meil on piiratud arv pileteid ja kogu piletitulu väärtuses on ka auhind.
Meie lemmik Samsung 65 tolline ülisuur teler maksab 990€ ja täpselt selle summa väärtuses müüme me ka pileteid. Selle teleri võitmise tõenäosus on 1:298 -le (pilet 5€). Kui ostad 10 piletit, siis on võiduvõimalus praktiliselt sama, kui tavabingos saada nurgad kokku.
Meie kõik loosimised on leitavad siin: