Eesti Lotokaubamajast võid võita endale 1-5€ lotopiletiga kuni 1000€ eest tooteid. Registreeri ja osale!

Kuidas Bingo24 lotokaubamaja sündis

Written by Mario on detsember 29, 2018 in Tips

Lotokaubamaja sai loodud eesmärgiga anda kõigile lotosõpradele võrdne võimalus võita.

Alguse sai mõte juba 2006 aastal kuid taaselustati alles nüüd 29.12.2018

Mängisime eelnevalt kodus iganädalast tavalotot ja kunagi midagi ei võitnud. Küll päris midagi ei saa öelda kuna aastaga kogunes lausa 2 võitu kogusummas 5 eurot ja 50 senti. Võtsin üks õhtu enda pangakonto lahti ja vaatasin üle, kui palju ma olen kulutanud nende iganädalaste lotomängudega ja võttis tõttöelda sõnatuks. Poole aasta jooksul olime naisega ostnud 183 euro väärtuses lotopileteid ja võit 3,5€ + 2€ polnud päris see mis oleks rõõmustanud. Meie eesmärk oli küll rohkem meelelahutuslikum kuna oli tore Kolmapäeval teleri ees midagi nokitseda, aga muidugi alati sellise meelelahutuse juures käib ka aeg-ajalt võidujoovastus (mida me väga tunda ei saanud).

Usun, et me pole ainukesed, kes on palju lotot mänginud ja iga kord korrutanud endale, et “kes piletit ei osta see ei võidagi”. Aga ainuüksi selle mantra korrutamisest lõpuks enam ei piisa.

Tegin naisele ettepaneku, et paneme selle sama raha kõrvale iga nädal ja aasta lõpus annetame kogu summa kuhugi heategevuseks.

Kuna mõte head teha võib olla mitmes võtmes, siis tegime mõned arvutused ja panime kokku kontseptsiooni, mis aitaks rohkematel inimestel päris õnne tunda. Mõte, et meie enam lotot ei mängi ja säästame ainult ennast sellest polnud piisav. Lotokaubamaja kontseptsioon on nii üllatavalt lihtne, et kui iga inimene panustab mingi raha ja see võit antakse ühele, siis praktiliselt kaotuse võimalust ei olegi. Ükskord võidab igaüks (vähemalt sama suure auhinna, kui palju raha on panustanud). See et inimene ostab 183 euro eest pileteid ja kunagi ei võida pole lihtsalt matemaatiliselt võimalik lotokaubamajas. Siinsed tõenäosused on 1:1 -le võrdsed rahalise panusega, mida iga inimene ise panustab. Tavaloto võiduvõimalused on 10 korda väiksemad kuna suur osa rahast läheb kuhugi kassasse ja väike osa sellest antakse rahvale tagasi ning sedagi juppidena.

 

Leave Comment

Or