Loterii korraldamise mängureeglid

 

Loterii korraldaja ärinimi on ADSALE OÜ (registrikood: 14331692).
Aadress: Tallinn 10318, Kaera 22-305. Telefon: (+372) 56666369. E-post: info@bingo24.ee

 • Loterii toimumise koht: www.Bingo24.ee
 • Korraldamise aeg (algus- ja lõpukuupäev): on toodud iga toote lühikirjelduses “Loosimise algus” ja “Loosimise lõpp” kuupäevadena. Ajavahemik, kus on võimalik soetada loosimisele pileteid.
 • Võidufondi suurus: on toodud iga toote lühikirjelduses “Võidu väärtus” veerus. Võiduväärtus on toote tavahind e-poes.
 • Võiduvõimalus: on toodud iga toote lühikirjelduses “Võiduvõimalus” veerus. Võiduvõimalus on arvestatud 1 pileti ostmisel. Arvutus: 1 pilet jagatud piletite arvuga.
 • Piletite kogus: on toodud iga toote lühikirjelduses “Piletite kogus” veerus. Pileteid on igal loosimisel piiratud arv (maksimaalselt toote tavahinna väärtuses) ja arvutatuna toote tavahind jagatud 1 pileti hinnaga.
 • Miinimum piletite kogus: on toodud iga toote lühikirjelduses “Miinimum kogus” veerus. Miinimum piletite kogus on loosimise toimumiseks vajaminev minimaalne piletite arv.
 • Maksimum piletite kogus: on toodud iga toote lühikirjelduses “Maksimum kogus” veerus. Maksimum piletite kogusest rohkem pileteid ei müüda. Kui maksimum piletite kogus on müüdud toimub loosimine ennetähtaegselt.
 • Loosimine toimub: kui tootele on müüdud vähemalt miinimum koguses pileteid. Kui tootele on müüdud maksimum kogus pileteid (loosimine toimub enne loosimise tähtaega).
 • Loosimise võitja: on loosimisest välja valitud võidu pileti omanik, kes saab endale toote millele ei lisandu lisakulusid.
 • Loosimine lükkub edasi: kui tootele on müüdud vähemalt 30% pileteid (kuid mitte miinimum ega maksimum) lisatakse loosimises osalemise lõpp tähtajale veel lisaks 7 päeva.
 • Loosimist ei toimu: kui tootele ei ole müüdud lühikirjelduses määratud miinimum kogus pileteid.
 • Loosimise mootor: loosimist korraldab Bingo24.ee programm automaatselt (random ehk juhuslikkuse põhimõttel). Loosimise võitjat ei saa korraldaja ise valida. Ühelgi piletil ei ole eelist teise pileti ees.
 • Raha tagastamine: kui toote loosimist ei toimu kantakse pileti ostnutele raha tagasi www.bingo24.ee Wallet Kontole 7 päeva jooksul pärast loosimise lõpp kuupäeva.
 • Pileti tühistamine: Pilet tühistatakse, kui kasutaja on eksinud loosimise heatava vastu mida loosimise korraldaja tuvastab ja põhjendab.
 • Keelatud: Topelt kontode tegemine sama isiku poolt. Valeandmete esitamine.

 

Mängu kirjeldus, sh osalemise tingimused ja kord:
Osalemiseks loosimises on vaja lisada üks või mitu toote pilet(it) “Ostukorvi” ning minna edasi “Kassasse” maksma. Kui lotopileti eest on tasutud osaleb pilet(id) loosimises.

Loosimise kestvuse vältel piletiraha ei tagastata.

Võitja saab endale loosimises oleva toote.

Loosimine toimub vaid siis kui kõik piletid on müüdud või kui on müüdud miinimum kogus pileteid ning loosimise lõpp tähtaeg saabub.
Kui aga loosimises on müüdud vähem pileteid, kui miinimum kogus määratud tootel, siis loosimist ei toimu. Kui loosimist ei toimu kantakse peale tühistatud loosimist Teie piletiraha tagasi Wallet Kontole.

Kui tähtaja saabudes on müüdud üle 30% toote väärtusest pileteid (kuid pole saavutatud miinimum või maksimum piletite kogust), siis lükkub loosimise lõpp tähtaeg edasi 7 päeva võrra.

Võitjaid teavitatakse peale loosimise lõppu koheselt. Hiljemalt 7 tööpäeva jooksul e-posti teel võetakse võitjaga ühendust võidu vormistamiseks. Võitja kasutajanimi tuleb ka lõppenud loosimise lehele automaatselt peale loosimise lõppu (avalikult).

Loterii isikuandmete töötlemine:

Osaledes loosimistes on õigus/kohustus osalejaid avalikult kuvada (kasutajanime, eesnime, perenime ja/või hüüdnime) meie veebilehel, toote lehel, sotsiaalmeedia lehel.
Loosimises osalenud võitjat oleme kohustatud avaldama (kasutajanime, eesnime, perenime ja/või hüüdnime) meie veebilehel, tootelehel, sotsiaalmeedia lehel ning reklaammaterjalides.

Teavet osaleja andmete kasutamise (võitjate avalikustamise) kohta leiate ka:
www.bingo24.ee/andmekaitse

Lisainformatsiooni saamise võimalusi (veebiaadress, e-post, telefon) leiate:
www.bingo24.ee/kontaktid

Mängijate esitatavate pretensioonide lahendamise korda ja tähtaega:
www.bingo24.ee/kasutustingimused